Ogłoszenie

Śmiertelne potrącenie rowerzystki. Jechała bez świateł i odblasków

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek 9.11. po południu w Zakrzówku Wsi. Citroen Jumper potrącił jadącą w tym samym kierunku 43-letnią rowerzystkę. Mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej kobiety nie udało się uratować. Do wypadku doszło w terenie niezabudowanym i nieoświetlonym, zaś rowerzystka nie posiadała świateł w rowerze ani elementów odblaskowych.

 Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód marki Citroen Jumper  na prostym odcinku drogi podczas wymijania się z innym pojazdem jadącym z naprzeciwka, najechał na jadącą przed nim rowerzystkę. Citroenem jechali strażacy ochotnicy, którzy od razu przystąpili do akcji reanimacyjnej.

Policjanci ruchu drogowego z Kraśnika, którzy przyjechali na miejsce wypadku, dołączyli się do akcji ratunkowej. Pomimo podjętych wysiłków ratowników medycznych i funkcjonariuszy, 43-latka wskutek odniesionych obrażeń zmarła.

Jak ustalili policjanci, wypadek miał miejsce w terenie niezabudowanym i nieoświetlonym. Rowerzystka nie posiadała świateł w rowerze ani elementów odblaskowych. Kierowca citroena był trzeźwy, pobrano od niego też krew do badań.

Droga powiatowa była całkowicie zablokowana na czas prowadzonych na miejscu wypadku oględzin.

Najnowsze ogłoszenia