Ogłoszenie

Kradli alkohole i markowe perfumy. Wpadli w Kraśniku

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kraśniccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu biłgorajskiego, którzy m.in. w naszym mieście kradli markowe alkohole i perfumy. Straty wyliczono na ponad siedem tysięcy złotych. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem, a jeden z nich w warunkach recydywy.

Kryminalni z Kraśnika pracowali nad sprawą kradzieży sklepowych, do jakich dochodziło w ostatnim czasie na terenie miasta. Kilka dni temu na terenie Kraśnika zauważyli samochód, którym mieli poruszać się sprawcy przestępstwa i zatrzymali go do kontroli. Wewnątrz volkswagena siedziało dwóch  mężczyzn z powiatu biłgorajskiego. Po otwarciu bagażnika policjanci zobaczyli pochodzące z kradzieży butelki whisky oraz markowe perfumy.

35-latek i jego 28-letni kompan zostali zatrzymani. Okazało się, że mężczyźni mają na koncie kradzieże nie tylko w Kraśniku, ale też  między innymi na terenie powiatu świdnickiego, janowskiego, biłgorajskiego czy stalowowolskiego. Łupem sprawców padały głównie markowe alkohole i perfumy. Straty wyliczono na ponad siedem tysięcy złotych. - mówi młodszy aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty, ponadto okazało się, że jeden ze sprawców działał w warunkach recydywy.

Najnowsze ogłoszenia