Ogłoszenie

Przyłapany przy dzieleniu narkotyków

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ponad pól tysiąca porcji dilerskich amfetaminy zabezpieczyli kraśniccy policjanci u 28-latka z Kraśnika. Mężczyzna już wcześniej miał problemy z prawem z powodu narkotyków. Ponadto jak się okazało był poszukiwany przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. 28-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Kraśniccy kryminalni ustalili, że 28-latek z Kraśnika może mieć w domu narkotyki. W związku z tym w miniony wtorek pojechali pod adres jego zamieszkania. Na miejscu zastali mężczyznę przy dzieleniu na porcje białego proszku, którym okazała się amfetamina.

- Mundurowi podczas przeszukania odnaleźli nielegalną substancję również w innych miejscach mieszkania i odzieży.  Łącznie zabezpieczyli ponad pół tysiąca porcji dilerskich amfetaminy. Część narkotyku była już poporcjowana, reszta była gotowa do wydzielenia. Czarnorynkowa wartość narkotyków to kilka tysięcy złotych. - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto policjanci ustalili, że ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za podobne przestępstwa popełnione w przeszłości.

Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Najnowsze ogłoszenia