Jazda zakończona w rowie. Znowu było za szybko?

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W czwartek w godzinach wieczornych w Owczarni doszło do wypadku z udziałem młodego kierowcy i kilkorga jego pasażerów. Na prostym odcinku drogi kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem, dachował i jazdę skończył w rowie.

W czwartek 16 września około godz. 21.45 dyżurny kraśnickiej komendy otrzymał powiadomienie o wypadku w miejscowości Owczarnia. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali załogę straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego podczas prowadzenia akcji ratowniczej.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 18-letni mieszkaniec gminy Trzydnik Duży kierując osobowym mercedesem, z nieznanych przyczyn na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód kilkakrotnie dachował i jazdę zakończył w przydrożnym rowie.  relacjonuje rzecznik kraśnickiej komendy młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

Wraz z 18-latkiem podróżowało troje pasażerów, jeden w wieku 16-lat oraz dwie pasażerki w wieku 19 lat. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Wy wydobyć jedną z nich z samochodu konieczne było rozcięcie elementów karoserii.

Kierujący był trzeźwy. Na miejscu śledczy wykonali oględziny miejsca wypadku z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego i technika kryminalistyki.

foto KP PSP