Ogłoszenie

Ukrywanie się było męczące, więc....

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

...spakował się i przyszedł do kraśnickiej komendy celem odbycia kary pozbawienia wolności zasądzonej przez sąd. 33-latek ukrywał się przed więzieniem od października ubiegłego roku. Za kratami ma spędzić ponad 5 miesięcy. To już kolejny takie przypadek w tym roku.

W poniedziałek 14 lutego w godzinach porannych na dyżurce kraśnickiej komendy  zameldował się 33-letni mieszkaniec Kraśnika. Zdziwieni dyżurni Policji zauważyli, jak otwiera drzwi i wnosi ze sobą dwie wypełnione rzeczami  walizki.

Po chwili sytuacja była już jasna.

- Mężczyzna oznajmił, że męczy go już ukrywanie się przed policją i nie chce tak dalej funkcjonować. Funkcjonariusze z wyrozumiałością podeszli do tego tematu spełniając jego prośbę. - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

Dwie torby wypełnione były już  rzeczami, które przygotował sobie do zakładu karnego. Poszukiwany tego samego dnia został przetransportowany do więzienia gdzie spędzi ponad 5 miesięcy za kradzieże.  Ukrywał się przed tą karą od października 2021 roku.

To już kolejny przypadek w tym roku, kiedy to na policję zgłasza się poszukiwany celem dobrowolnego oddania się w ręce wymiaru sprawiedliwości. Na początku stycznia stawił się w kraśnickiej komendzie z całym ekwipunkiem 26-letni mieszkaniec Kraśnika, za którym wystawiony był list gończy przez Sąd Okręgowy w Lublinie. Mężczyzna miał do odsiadki 1,5 roku kary pozbawienia wolności za kłopoty z narkotykami.

- Jak widać nasze informacje docierają do zainteresowanych. Jeżeli posiadają państwo wiedzę o osobach poszukiwanych, prosimy o kontakt na numer alarmowy 112 lub Wydział Kryminalny w Kraśniku na numer 47 812 42 30 bądź poprzez stronę https://poszukiwani.policja.pl. - apelują funkcjonariusze.

Najnowsze ogłoszenia