Ogłoszenie

Amator cudzych pojazdów usłyszał zarzuty

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

24-latek ukradł będącej na zakupach kobiecie rower i ukrył w lesie. Kilka dni później umówił się przez Internet na zakup hulajnogi i w czasie jazdy próbnej odjechał biegnącemu za nim właścicielowi. na szczęście został namierzony i usłyszał zarzuty kradzieży.

Mieszkanka Kraśnika przyjechała rowerem do jednego ze sklepów na terenie miasta. Zostawiła jednoślad w stojaku i poszła na zakupy. Kiedy wyszła na zewnątrz, roweru już nie było. Policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie w tej sprawie przystąpili do poszukiwań. W tej sprawie wytypowali 24-letniego mieszkańca Kraśnika, którego zauważył patrolujący miasto patrol.

Policjanci razem z mężczyzną pojechali do lasu w miejscowości, w której ukrył skradziony rower. Jak twierdził 24-latek zamierzał go później sprzedać.

Jak się okazało, kilka dni później ten sam 24-latek umówił się na portalu społecznościowym z mieszkańcem Kraśnika na kupno hulajnogi elektrycznej.

- Poprosił o jazdę próbną, ale zamiast ją sprawdzić i oddać pojazd, po chwili odjechał. Właściciel hulajnogi próbował go dogonić, ale mu się to nie udało. - relacjonuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.

Amator jednośladów został jednak zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia