Charytatywny Turniej w Siatkonogę

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 23 grudnia, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy kraśnickiej Szkole Podstawowej nr 5 odbędzie się ciekawa sportowa impreza. Będzie to Charytatywny Turniej w Siatkonogę, w ramach którego zbierane będą środki na wsparcie podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że w ciągu kilku dni zapełniła się lista zespołów chętnych do udziału w nim. Przybywa także sponsorów gotowych wesprzeć to przedsięwzięcie.

Do imprezy, której pomysłodawcą jest Daniel Szewc, jeszcze trochę czasu, ale przygotowania do niej idą pełną parą. Swoją obecność w roli zawodników już zapowiedzieli m.in. znani z piłkarskich boisk Damian Szymański, Marcin Matysiak, Paweł Zięba, Damian Pietroń, Kamil Król, Marcel Kotwica i Krzysztof Mazur! Lista 21 zespołów, które wezmą udział w turnieju, zapełniła się w ciągu kilku dni.

Cała zebrana podczas turnieju kwota zostanie przekazana na Dom Dziecka w Kraśniku. Zagrają 3 osobowe drużyny (dopuszczalny 1 rezerwowy).

- Dzielimy się na trzy grupy po 7 zespołów i gramy systemem każdy z każdym w grupie. Gramy równolegle na trzech boiskach. Do fazy pucharowej przechodzą pierwsze i drugie miejsca z grup, a także 2 najlepsze trzecie miejsca. Daje nam to 8 zespołów. Zwycięzcy i najlepsze drugie miejsce są rozstawieni. Gramy wówczas w ćwierćfinale. Zwycięzcy ćwierćfinału przechodzą do półfinału o miejsca 1-4, przegrani mają mały półfinał o miejsca 5-8. Kończymy meczami o 7,5,3 i oczywiście 1 miejsce - wyjaśnia Daniel Szewc.

W turnieju zagrają: MUKS KRAŚNIK, STOK ZAKRZÓWEK, KSS BEBEK JEDYNKA, INDIVIDUAL SOCCER SKILLS, LKS KOWALIN, OLDBOJE, POLONIA WIESBADEN, WETERANI-STAL, NO NAME, REJON 5, ORZEŁ URZĘDÓW, MŁODE MUKSy, RUCH POPKOWICE, MEKSYK TEAM, STO LAT, RODZINA SZYMAŃSKICH, EXTAZY, CIEPLAKI, OLD TEAM, STAL JUNIOR i JANOWIANKA.

Już dzisiaj zachęcamy wszystkich do udziału w turnieju w roli kibiców i wsparcia szczytnego celu. Firmy i instytucje które chciałyby włączyć się do niego w roli sponsorów zachęcamy do kontaktu z organizatorami, Danielem Szewcem (szewcdaniel@wp.pl) i Jarosławem Gąszczykiem.

Poniżej regulamin turnieju i karty zgłoszenia zawodników.

 

Regulamin Turnieju

Karta Zgłoszenia Osoby Pełnoletniej

Karta Zgłoszenia Osoby Niepełnoletniej