Stand-up. Grzegorz Dolniak z nowym programem w kraśnickim klubie Stacja 1

Od kilkunastu lat związany ze sceną i estradą. Swoje pierwsze kroki stawiał w kabarecie Szarpanina zdobywając najwyższe laury na wszystkich znaczących festiwalach w kraju. Od 2013 roku poświęcił się karierze solowej – najpierw jako dziennikarz i prezenter telewizyjny, a od 2016 roku z powodzeniem zajmując się stand-upem. W styczniu w Kraśnickim klubie Stacja 1 wystąpi Grzegorz Dolniak.

Komik na swoim koncie posiada trzy programy komediowe: Klamka zapadła, Flashback i najnowszy, z którym przyjedzie do Kraśnika. Termin przydatności. Jego stand-up to mieszanka scenicznej charyzmy popartej wieloletnim doświadczeniem, niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata.

Wspomniany nowy stand-upowy program Grzegorz Dolniak zaprezentuje 25 stycznia w kraśnickim klubie Stacja 1 (Kraśnik, ul. Kolejowa 1). Początek występu o godz. 20:00.

Bilety w cenie 35 zł na to wydarzenie można kupić w klubie lub poprzez stronę kupbilecik.pl. Jako support wystąpi Rafał Sumowski.

Próbka humoru Grzegorza Dolniaka poniżej.

 

 

*wydarzenie dla widzów dorosłych
*nagrywanie i udostępnianie występu oraz jego fragmentów jest zabronione
*osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet