• Choma 2019

Blisko 200 żołnierzy Obrony Terytorialnej z batalionu dęblińskiego będzie w najbliższy weekend (19-20 października) doskonalić swoje umiejętności taktyczne w okolicach Marynopola i Salomina w powiecie kraśnickim. Podczas szkoleń nie będą wykorzystywane środki pozoracji pola walki i nie wystąpią żadne utrudnienia dla lokalnej społeczności.

W związku z tym, że Kazimierz Choma został wybrany posłem, będzie musiał złożyć rezygnację z funkcji radnego Rady Miasta. Na jego miejsce wejdzie kolejna osoba z największą liczbą głosów.

Żadna firma nie zdecydowała się na złożenie oferty na przebudowę i termomodernizację krytej pływalni MOSiR. Oznacza to, że miasto musi szybko ogłosić kolejny przetarg i liczyć, że tym razem ktoś chętny się zgłosi, tak by nie przepadły dofinansowania na to zadanie.

Wciąż czekamy na ostateczne wyniki w wyborach do Sejmu w naszym okręgu nr 6 i Senatu nr 15. W momencie publikacji tego artykułu policzono ponad 78% oddanych głosów. Wiadomo natomiast jak głosowali mieszkańcy powiatu, bo tu liczenie już się zakończyło.

Więcej artykułów…