Jego hobby są koszykówka, w czasie studiów należał do AZS reprezentując uczelnie w tej dyscyplinie, i kalistenika. Zawodowo postanowił natomiast rozwijać się w kierunku medycznym i mimo młodego wieku ma już w tej mierze spore osiągnięcia. Teraz może dopisać kolejne. Kraśniczanin Krzysztof Bartnik, bo o nim mowa, jest jednym z kandydatów w plebiscycie „Przyszłość Medycyny”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych studentów i świeżo upieczonych absolwentów medycyny.

Dla wielu rolników i lokalnych  producentów tradycyjnej żywności promocja swych produktów i obecność na portalu polskasmakuje.pl może być doskonałym  i nowatorskim sposobem na sprzedaż swoich wyrobów.  Głownie z myślą o  nich Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przygotował  stronę internetową oraz specjalną aplikację na urządzenia mobilne. Natomiast dla konsumentów którzy mają świadomość, że warto kupować żywność jak najlepszej jakości portal polskasmakuje.pl.,  jest doskonałym źródłem wiedzy gdzie  można nabyć  produkty spełniające najwyższe standardy.

Emisja miejskich obligacji zaplanowana została jeszcze w ubiegłym roku, gdy uchwalany był budżet miasta. Teraz przyszedł czas na kolejny etap czyli wyłonienie emitenta.

Na rynku wydawniczym pojawiła się nowa książka poświęcona działalności Dariusza Stuja, kraśniczanina mieszkającego obecnie w USA, założyciela fundacjiRainbow of Magnolia. Fountains of Life”, filantropa i ... maratończyka, który pobiegł ponad 50 maratonów. Darek opowiada o swoim życiu i pasji do pomagania innym. Książka powstała pod redakcją Joli Boroń, a została wydana nakładem kraśnickiego Wydawnictwa MASSA. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk.

Więcej artykułów…