Dokładnie nie wiadomo jeszcze kiedy, bo to określone będzie po rozstrzygnięciu przetargu. Wiadomo natomiast, że Kraśnik i powiat zyska nowoczesne miejsce do pokazania własnej historii ale i organizowania życia kulturalno-oświatowego w starej dzielnicy miasta.

Przynajmniej u części czytelników pierwsza myśl po zobaczeniu tytułu artykułu musiała być pewnie taka, że trochę kogoś poniosła fantazja, ale zarówno nasza informacja, jak i jej bohater, są jak najbardziej poważne. Michał Skiba z Rzeszowa, pasjonujący się dalekimi obserwacjami, w Salominie (gm. Gościeradów) wykonał zdjęcie, na którym widać Tatry.

To była kolejna wizyta na stadionie MOSiR Reprezentacji Artystów Polskich. Tym razem w sobotę 16 czerwca R.A.P. zagrał charytatywnie z oldboyami Stali Kraśnik i Reprezentacją Oldboyów Powiatu Kraśnickiego. Mecz odbył się w ramach MotoRock Maratonu.

W tym miesiącu swoją siedzibę zmieni Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Z budynku przy ul. Kolejowej 6 przeniesiony zostanie do nowej siedziby przy ul. Szpitalnej 2A (za głównym budynkiem szpitala w dzielnicy fabrycznej). W związku z tym będą dwudniowe utrudnienia w korzystaniu z zasobów geodezyjnych powiatu.

Więcej artykułów…