Kraśnik: Przenosiny przychodni mogą spowodować małe zamieszanie

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
pezychodnia_powiat_BUB_1529
Powiatowa Przychodnia Specjalistyczna na początku 2012 roku przeniesie się na ulicę Szpitalną. Foto PB
Może być małe zamieszanie ? przyznaje dyrektor Szpitala Powiatowego w Kraśniku Piotr Krawiec, ale od razu obiecuje - Będziemy się starać, żeby pacjenci w możliwie jak najlepszy sposób byli o wszystkim informowaniu. Chodzi o przenosiny przychodni specjalistycznych z budynku przy Alei Niepodległości 23, do nowych pomieszczeń przy ulicy Szpitalnej. Mają one nastąpić w pierwszych tygodniach stycznia.

Między obiema lokalizacjami jest co prawda jedynie kilkaset metrów, ale nim pacjenci się do zmiany przyzwyczają może być małe zamieszanie. Tym bardziej, że nie wszystkie specjalistyczne gabinety lekarskie zostaną przeniesione z dnia na dzień, a migrować będą sukcesywnie.

 

Inne artykuły związane z tematem kraśnickiego SP ZOZ:

Powiat kraśnicki: Niespełnione apetyty na duże pieniądze

Szpital Powiatowy: Trwają negocjacje z Funduszem

 

Piotr Krawiec: - Myślę, że przenosiny będą się odbywać sukcesywnie po jednym, dwa gabinety dziennie, tak by w jak najmniejszym stopniu zakłócać ich pracę. Pacjenci muszą się więc przygotować na to, że przez pewnie czas nasza przychodnia będzie funkcjonować w obu budynkach, jedne poradnie już w nowym a drugie jeszcze w starym. Prosimy o wyrozumiałość i kierowanie się informacjami, które będziemy umieszczać w widocznych miejscach. Z góry przepraszamy za mały bałagan, niestety uniknąć raczej się go nie da, ale będziemy się starali go minimalizować ? dodaje dyrektor SP ZOZ w Kraśniku.

Migracja przychodni specjalistycznej z Alei Niepodległości na ulicę Szpitalną może potrwać około dwóch tygodni.