Annopol-Kraśnik. W sylwestra będzie muzyka i fajerwerki

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

fajerwerki
foto Ondrejk, Wikipedia
Wszyscy ci którzy dzisiejszą sylwestrową noc spędzać będą w jednym z dwóch miast na terenie naszego powiatu, czyli w Annopolu bądź w Kraśniku, mogą przed północą zawitać odpowiednio na rynek bądź pod Centrum Kultury i Promocji. Co prawda nie będzie wielkich muzycznych gwiazd i koncertów z rozmachem, ale będzie na pewno muzyka i sztuczne ognie.

Samorządy "czują na plecach" oddech kryzysu gospodarczego, więc ograniczają wydatki na różnego rodzaju imprezy. Wielkich szaleństw sylwestrowych na świeżym powietrzu spodziewać się więc w tym roku nie można, ale dla tych co chcą przywitać nowy 2012 rok w szerszym gronie co nieco jednak przygotowano.

W Kraśniku na plac festynowy tuż pod swoją siedzibą zaprasza Centrum Kultury i Promocji. Od godziny 22.30 do wspólnej zabawy mieszkańców będzie tam zachęcał didżej. O północy, zgodnie z tradycją, odpalone zostaną sztucznie ognie. Wspólna zabawa potrwa mniej więcej do 1.00 w nocy.

Podobny scenariusz miejskiego sylwestra zaplanowano w Annopolu. Tam odbędzie się on na miejskim rynku, gdzie "imprezowiczom" na żywo będzie przygrywał zespół. Tutaj także ma się odbyć pokaz fajerwerków