• Żabka
  • Leasing team

Upał dawał się we znaki, ale po raz 23. biegali z uśmiechem na ustach. Foto

Aktualności
Czcionka

Tak jak zapowiadaliśmy, w sobotę 10 czerwca na terenie kraśnickiej Wioski Dziecięcej SOS już po raz 23. odbył się „Bieg po Uśmiech”, czyli impreza sportowo - rekreacyjno – integracyjna organizowana przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Była rywalizacja biegowa, w biegu głównym na 5 i 10 km im. Andrzeja Kandzierskiego triumfowali zawodnicy kraśnickiego SKB, ale też wiele pokazów, stoisk, prezentacji.

W biegu głównym na 10 km najlepszy był Kamil Jastrzębski, który dystans ten pokonał w 32 minuty i 48 sekund. Drugi na metę dotarł Mirosław Zioło (38.34), a trzecim zawodnikiem w klasyfikacji open była najszybsza z pań - Aleksandra Jakóbczak (39.28). Pełne wyniki biegu na 10 km odnajdziecie tutaj.

Na 5 km jako pierwszy linię mety przekroczył Kamil Młynarz (16.48), drugi był Michał Biały (17.06), a trzeci Piotr Matacz (19.37). Spośród pań najszybsza okazała się Karolina Dobrowolska-Kasica (24.18, 10 m. open). Pełne wyniki biegu na 5 km odnajdziecie tutaj.

 

 

Dzieci i młodzież, w zależności od wieku, biegali na dystansach od 100 m do 1,5 km.

Na zwycięzców poszczególnych konkurencji czekały medale i trofea sportowe oraz cenne nagrody ufundowane przez Partnera Strategicznego firmę Kaufland Polska.

Każdy z uczestników, niezależnie od zajętej lokaty, otrzymał pamiątkowy dyplom oraz mógł uczestniczyć w losowaniu nagród niespodzianek. Jak co roku biegom towarzyszyły dodatkowe atrakcje, m.in. pokazy strażackie, konkurs plastyczny, stoiska promocyjne, przejażdżki konne, wesołe miasteczko z dmuchanymi zjeżdżalniami oraz wiele innych.

 

 

WYNIKI  BIEGÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH XXIII  BIEGU PO UŚMIECH

KATEGORIA:  DZIEWCZĘTA 2013 i MŁODSZE

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

614

Maja Socha

2

640

Oliwia Gębicz

3

578

Agata Boguń

4

314

Pola Brzozowska

5

645

Katarzyna Majewska

6

601

Malina Czapla

7

641

Malwina Wnuk

 

 

 
KATEGORIA:  DZIEWCZĘTA 2011-2012

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

602

Zuzanna Malinowska

2

553

Ada Kania

3

568

Lena Wysocka

4

616

Karolina Olasek

5

312

Maja Brzozowska

6

643

Małgosia Paluch

7

634

Klara Ogonowska

8

639

Zuzanna Chmiel

9

582

Natalia Stęgierska

10

621

Julia Makuch

11

556

Patrycja Zdun

12

631

Lena Gołębiowska

 

 

KATEGORIA:    DZIEWCZĘTA 2009-2010

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

558

Lena Szmyrgała

2

618

Maja Łakoma

3

552

Jolanta Kwietniewska

4

576

Łucja Golińska

5

569

Nadia Wysocka

6

624

Julia Jędrzejewska

7

610

Jagoda Madura

8

633

Maria Dobrowolska

9

619

Amelia Świejko

10

617

Klaudia Majewska

11

579

Aleksandra Boguń

12

627

Amelia Czajkowska

13

642

Paula Chmiel

14

615

Oliwia Zapalska

15

636

Natalia Zdun

16

210

Nikola Domańska

17

629

Malwina Ul

18

644

Liliana Wlaszczyk

19

208

Wiktoria Kupczyk

20

603

Hanna Kuryś

21

562

Natalia Gosk

22

564

Wiktoria Janiec

23

204

Patrycja Dejnek

24

609

Maja Kudła

25

648

Amelia Kocoń

26

319

Nikola Piskor

27

555

Julia Jabłońska

28

620

Marianthi Gordion

29

315

Julia Kasiak

30

533

Julia Bednarz

31

211

Małgorzata Leonarczyk

32

607

Alicja Pyzik

33

628

Julia Szumna

34

649

Agata Lachowska

35

573

Martyna Leonarczyk

 

 

 

KATEGORIA:   DZIEWCZĘTA 2007-2008

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

567

Amelia Wysocka

2

213

Milena Sosnówka

3

622

Emilia Wielgus

4

608

Kaja Karczmarska

5

209

Magdalena Domańska

6

606

Weronika Szymańska

7

638

Oliwia Wójtowicz

8

195

Nikola Lodowska

9

559

Hanna Michota

10

611

Marcelina Ryba

11

192

Sandra Borkowska

12

554

Emilia Pietraszek

13

193

Maja Kupczyk

14

605

Wiktoria Pyzik

15

623

Natalia Gburzyńska

16

574

Ewelina Piekarz

17

561

Nadia Bis

18

647

Róża Szabat

19

626

Wiktoria Wójtowicz

20

625

Natalia Rosińska

21

646

Dominika Strawa

22

551

Ida Klimek

 

 

KATEGORIA:   DZIEWCZĘTA 2005-2006

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

496

Zuzanna Kurlej

2

479

Monika Kocoń

3

472

Alicja Oględzińska

4

184

Natalia Pałka

5

497

Julia Nastarowicz

6

460

Amelia Grenda

7

454

Aleksandra Tarkowska

8

476

Emilia Socha

9

467

Wiktoria Sadowska

10

532

Dominika Gregorczyk

11

481

Dominika Jędruszczak

12

470

Kamila Chwiej

13

456

Wiktoria Gburzyńska

14

459

Oliwia Kowalczyk

15

465

Oliwia Gołębiowska

16

492

Angelika Kapica

17

527

Emilia Szabała

18

182

Sandra Dejnek

19

469

Weronika Grzymek

20

526

Milena Błędowska

21

185

Klaudia Szczepańska

22

499

Milena Lewandowska

23

468

Oliwia Niedźwiedź

24

504

Natalia Wójcik

25

474

Klara Skowera

26

455

Daria Laskowska

27

462

Weronika Stępniak

28

186

Dominika Całkowska

29

183

Gabriela Kuchta

30

485

Kinga Oszust

 

 

 

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA 2003-2004

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

491

Otylia Lewniewska

2

461

Maria Lenart

3

528

Ada Aleksandrowicz

4

453

Aleksandra Zapalska

5

457

Weronika Czapla

6

484

Kinga Gazda

7

490

Magdalena Skrok

8

482

Maria Gustaw

9

503

Patrycja Grzymek

10

458

Patrycja Tomczyk

11

206

Natalia Szczepańska

12

464

Daria Łączek

13

168

Wiktoria Wawrowska

14

463

Julia Kamińska

15

539

Klaudia Wójcik

16

540

Klaudia Niewielska

 

 

 

KATEGORIA:   DZIEWCZĘTA   2001-2002

Lp

Nr

Imie

Nazwisko

Płeć

Rok

Kraj

 

 

 

 

 

 

 

1

489

ZUZANNA

POMYKALSKA

K

2002

PL

 

 

 

 

 

 

 

2

487

KAROLINA

KURASIEWICZ

K

2001

PL

3

488

JULIA

BOJDA

K

2001

PL

 

 

 

 

 

 

 

4

172

WIKTORIA

JAKUBIAK

K

2002

PL

5

171

KRYSTYNA

ADAMCZYK

K

2002

PL

 

 

 

 

 

 

 

6

505

WIKTORIA

STEFANIAK

K

2001

PL

 

 

 

KATEGORIA:   DZIEWCZĘTA 1999-2000

Lp

Nr

Imie

Nazwisko

Płeć

Rok

Kraj

 

 

 

 

 

 

 

1

493

NATALIA

LEWNIEWSKA

K

2000

PL

 

 

 

 

 

 

 

2

480

WIOLETA

MAZUREK

K

2000

PL

3

477

WERONIKA

JAŚKIEWICZ

K

2000

PL

 

 

 

 

 

 

 

4

502

DOROTA

KWIECIEŃ

K

1999

PL

 

 

 

KATEGORIA:  CHŁOPCY 2013 i MŁODSI    

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

511

PATRYK BRYCZEK

2

525

MICHALCZEWSKI PATRYK

3

514

DAMIAN STĘPNIAK

4

597

FRANEK BIS

5

139

KORNEL KALINOWSKI

6

106

OLIWIER DZIK

7

506

WILKOŁAZKI JAŚ

8

516

SERWATKA ARTUR

9

508

MACIEJ KOSIDŁO

10

146

JAKUB KWIETNIEWSKI

11

123

PATRYK ORENTRAICH

12

530

ANTEK GOŁOFIT

13

103

OLIWIER DYDO

14

120

BARTEK KOŁTUN

15

121

MATEUSZ MALINOWSKI

16

132

SZYMON JĘDRZEJEWSKI

 

 

KATEGORIA:  CHŁOPCY 2011-2012

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

566

JAKUB SZEWC

2

594

WÓJCIK MICHAŁ

3

595

JARGIŁO JEREMI

4

147

ANTONI KASICA

5

212

KAROL KUPCZYK

6

114

ALAN BURAK

7

102

MARCEL KASPRZAK

8

588

WIKTOR MATACZ

9

515

MAURYCY KRAMEK

10

149

FRANCISZEK WOJCIECHOWSKI

11

138

KAROL HRYSZCZYK

12

446

JAN CUDZIŁO

13

447

KAROL ZIEMBA

14

585

ADAM JABŁOŃSKI

15

113

KAJETAN BIELEŃ

16

119

LEON DOBROWOLSKI

17

118

BRUNON DOBROWOLSKI

18

584

ALAN ZIĘBA

 

 

KATEGORIA:    CHŁOPCY 2009-2010

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

592

ARTUR SOLECKI

2

108

RADEK JURKOWSKI

3

517

FILIP KAZULA

4

598

IGOR LEWANDOWSKI

5

126

KACPER JASTRZĘBSKI

6

519

OLIWIER WÓJCIK

7

136

ADAŚ HRESZCZYK

8

586

ALAN PAŁKA

9

124

SZYMON ŁAŃCUCKI

10

116

ANTONI OGONOWSKI

11

509

WOJCIECH WILKOŁZKI

12

591

BORYS LEWANDOWSKI

13

142

OLEK GRZEGORCZYK

14

520

OLAF BIELECKI

15

141

STRAWA BARTOSZ

16

150

MAZUREK DAMIAN

17

111

CYPRIAN OLASEK

18

317

BARTOSZ BRAL

19

131

ANTONI TOBIASZ

20

134

BORYS WNUK

21

518

KRZYSZTOF SAWICKI

22

571

JURZYŃSKI PATRYK

23

104

MIŁOSZ KOWALCZYK

 

 

 

KATEGORIA:   CHŁOPCY 2007-2008

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

590

DAMIAN ALBIN

2

105

GĘBICZ BARTOSZ

3

109

ADRIAN SIŁUCH

4

510

GABRIEL ŚWICA

5

143

MIŁOSZ DOBROWOLSKI

6

570

IGOR BUDNY

7

587

MATEUSZ ZAJĘC

8

144

JULIAN GRABOWSKI

9

512

ŁUKIASZ WIERZBICKI

10

536

KRYSTIAN OŁOWNIA

11

135

MARCEL ZDYBEL

12

589

JAKUB DANTEL

13

145

FLIS PIOTR

14

122

KRYSTIAN GRZYMEK

15

112

WOJCIECH RACZYŃSKI

16

199

ERYK PARZYCH

17

130

PIOTR TODYS

18

534

WOJTEK KOWALSKI

19

140

KRYSPIN KALINOWSKI

20

125

MICHAŁ ĆWIKŁA

21

203

HUBERT OCHĘDUSZKO

22

128

SZYMON MACHUL

23

201

IGOR DOMAŃSKI

24

572

WILKOŁAZKI MICHAŁ

25

129

IGOR WÓJCIK

26

117

KACPER PASTUSZKA

27

107

GBURZYŃSKI TOMASZ

28

596

ADAM GOSK

29

202

DAWID PATAJEWICZ

30

600

OLIWIER JANIEC

 

 

KATEGORIA:   CHŁOPCY 2005-2006

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

413

MARCEL AMBROŻKIEWICZ

2

431

SZYMON SKORUPA

3

433

DAMIAN JARGIEŁA

4

426

MATEUSZ GAZDA

5

421

JAN WIECZOREK

6

403

ERNEST SOBSTYL

7

188

KRYSTIAN DEJNEK

8

441

ADAM CZECH

9

197

MAREK WIERZBICKI

10

541

KAMIL KRZYJAK

11

200

BRAJAN PARZYCH

12

430

BARTOSZ CHMIEL

13

420

MIKOŁAJ WOJTASZEK

14

418

KACPER CHODARA

15

535

MACIEK KOWALSKI

16

189

SEBASTIAN JAKUBIAK

17

428

SZYMON ORENTRAICH

18

416

ALEKSANDER ŁAKOMY

19

581

IGOR BRZOZOWIEC

20

478

KAMIL KAZULA

21

423

MARCEL ZAJĄC

22

531

SZYMON SERWATKA

23

411

EMIL SZADZIEWSKI

24

414

MATEUSZ HARASIMIUK

25

442

BARTOSZ ŁYSAK

26

424

KAMIL SMAGAROWICZ

 

 

 

KATEGORIA: CHŁOPCY 2003-2004

Lp.

Numer startowy

Imię

 i nazwisko

1

161

MATEUSZ PATEJ

2

166

JAN PAŁKA

3

435

KUBA CHMIELEWSKI

4

165

DANIEL ZIELONKA

5

425

ERYK CIEMPIEL

6

422

DANIEL GWARA

7

163

WOJCIECH DALCZYŃSKI

8

160

BRAJAN LODOWSKI

9

162

SŁAWOMIR OSMAŃSKI

10

164

SZYMON LANARD

11

316

JAKUB MAZUREK

12

443

PAWEŁ WÓJCIK

13

419

DAWID DĘBSKI

14

417

MACIEJ SZULC

 

 

KATEGORIA:   CHŁOPCY 1999-2000

Lp

Nr

Imie

Nazwisko

 

 

 

 

1

432

SEBASTIAN

DUL

 

 

 

 

2

404

PAWEŁ

PIOTROWSKI

3

427

ŁUKASZ

DOLECKI

 

 

 

 

4

434

KAMIL

PROKOP

5

410

DAMIAN

GAŁKOWSKI

 

 

 

 

6

412

BARTOSZ

TUŁACZ

7

413

KACPER

MADURA

 

 

 

 

8

450

JAROSŁAW

PROKOP

 

Wyniki Biegów na 1000 i 1500 m chłopców i dziewcząt z roczników 1999 - 2002 odnajdziecie tutaj.

 

 

Zdjęcia z Biegu po Uśmiech odnajdziecie w naszej fotogalerii. Podzieliliśmy ja na 4 części:
- Bieg Główny im. Andrzeja Kandzierskiego na 5 i 10 km
- Biegi dzieci i młodzieży
- Bieg integracyjny i bieg gości honorowych
- Zapisy, otwarcie, dekoracje, atrakcje towarzyszące