Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. Organizatorzy już czekają na zgłoszenia

Aktualności
Czcionka

Poprzednie akcje spotkały się z dużym odzewem na terenie powiatu kraśnickiego. Organizatorzy Szlachetnej Paczki, bo o niej mowa, mają nadzieję, że podobnie będzie w tym roku. Już mogą zgłaszać się osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami Szlachetnej Paczki w naszym mieście i okolicach.

W Kraśniku, w dniach 9-10 grudnia, finał Szlachetnej Paczki odbędzie się już po raz po raz 4. Do włączenia się w nią w roli wolontariusza zachęca liderem akcji na naszym terenie Katarzyna Maria Pelak.

- Zapraszam znajomych i wszystkich nieznajomych, od 18 do 100 lat, z Kraśnika i okolic do udziału w paczce i zostania SuperW. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy osobom, które w niezawiniony sposób znalazły się w trudnej sytuacji. Wolontariusze docierają do rodzin potrzebujących pomocy i przygotowują opis. Wprowadzają go do specjalnej bazy danych na stronie internetowej Szlachetnej Paczki. Tutaj wybiera ją darczyńca, który pomoże spełnić jej potrzeby – wyjaśnia pani Katarzyna.


Zobacz też:

Pomoc przyjechała od belgijskiej Polonii, RiB i wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazują ją potrzebującym
56 rodzin z powiatu kraśnickiego zostało obdarowanych Szlachetnymi Paczkami


Jak zostać wolontariuszem SuperW?

1) Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl

2) Kliknij w zakładkę zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki.

3) Wypełnij dane np. woj. lubelskie, rejon Kraśnik i okolice.

4) Poczekaj, aż skontaktuje się z Tobą lider rejonu.

 

Na wszelkie pytania w tym temacie odpowiada pani Katarzyna Pelak. Można się z nią skontaktować na przykład poprzez facebooka.