MPK Kraśnik szykuje zmianę rozkładu jazdy. Do 20 sierpnia przewoźnik czeka na uwagi

Aktualności
Czcionka

Na 4 września kraśnickie MPK planuję zmianę rozkład jazdy swoich autobusów. Z nowymi propozycjami można się zapoznać na stronie internetowej przewoźnika. Miejska spółka liczy na uwagi ze strony pasażerów, by plan jak najlepiej dopasować do ich oczekiwań.

Jedna z głównych planowanych zmian to, ze względu na stan mostku w Kwiatkowicach, likwidacja linii 14. Z kolei linia 8 ma kursować tylko po dzielnicy fabrycznej, tj. Skrzyżowanie FŁT - al. Młodości - Mickiewicza Główny - Graniczna - Cmentarz Komunalny – Racławicka. Z „ósemki” na jednym bilecie będzie można się jednak przesiadać do autobusów innych linii jadących w kierunku starego Kraśnika .

Nowy rozkład jest do obejrzenia na stronie internetowej MPK. Jak informują przedstawiciele spółki jeszcze będzie w nim trochę korekt, m.in. uwzględniających zmiany w kursach pociągów.

Wszelkie uwagi i propozycje dotyczące nowego rozkładu należy kierować do MPK w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 sierpnia br. (niedziela) za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@mpk-krasnik.pl), poprzez formularz na stronie internetowej lub w wiadomościach prywatnych na fanpagu przewoźnika na facebooku.