GOK Trzydnik Duży walczy o multimedialną pracownię. Głosujemy!

Aktualności
Czcionka

Trzy laptopy z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne, konsole Play Station 4 i meble – o taki sprzęt walczy trzydnicki Gminny Ośrodek Kultury w konkursie pod hasłem „Pracownia Orange” organizowanym przez Fundację Orange. O tym gdzie pracownie powstaną decydują internauci. Głosowanie jeszcze tylko dzisiaj i jutro!

Nagrodę w postaci stworzenia Pracowni Orange oraz uczestnictwo w programie dla Grup Inicjatywnych otrzyma 25 finalistów, którzy uzyskają największą liczbę głosów w czasie trwania plebiscytu, przy czym nagroda zostanie przyznana co najmniej jednemu finaliście z każdego województwa, chyba że w ramach danego województwa żadna lokalizacja nie została zakwalifikowana do plebiscytu.

W przeddzień zakończenia konkursu GOK Trzydnik Duży jest na drugim miejscu w województwie lubelskim za Piotrowicami. Potrzebna jest więc mobilizacja na ostatnie prostej. Zachęcamy do głosowania.

Głosowanie trwa tylko do jutra 20 października. Głos można oddać raz dziennie, a więc jeszcze dzisiaj i jutro, na stronie: www.pracownieorange.wp.pl (podczas głosowania trzeba podać swój adres e-mail lub profilu na Facebook'u). Podpowiadamy, że każdy kolejny adres e-mail lub facebookowy profil to oddzielny głos! Pamiętajcie, że aby potwierdzić swój głos musicie kliknąć na link który otrzymacie na swoją skrzynkę mailową.

 

 

Multimedialna Pracownia Orange już od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje w Gminnym Ośrodku Kultury w Zakrzówku. Załączone zdjęcia pochodzą z jej otwarcia w 2012 roku.