Konkurs na dyrektora MOSiR-u bez rozstrzygnięcia. Było troje kandydatów

Aktualności
Czcionka

Troje kandydatów złożyło swoje aplikacje na konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku. Burmistrz Mirosław Włodarczyk żadnemu z nich nie zdecydował się jednak powierzyć tej funkcji.

Dwie kandydatury odpadły już we wstępnej fazie konkursu – nie spełniły wymagań formalnych. To pełniący obecnie obowiązki dyrektora MOSiR-u Tomasz Rebizant i Ewelina Anna Szkutnicka. Na rozmowę kwalifikacyjną zaproszona została tylko jedna osoba – Rafał Tomiło, trener drugiej drużyny i kierownik klubu Stal Kraśnik.

- Kandydat zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną swoją wiedzą i doświadczeniem nie przekonał w sposób zdecydowany i nie budzący wątpliwości do zatrudnienia go na przedmiotowym stanowisku – czytamy w uzasadnieniu wyników konkursu.

Co w tej sytuacji? Jak zapowiadają przedstawiciele magistratu burmistrz będzie chciał ogłosić drugi konkurs na stanowisko dyrektora MOSiR.

Poprzedni dyrektor Grzegorz Mazurek pełnił swoją funkcję do końca sierpnia 2017 roku. Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji kierował od prawie 17 lat.


Zobacz też:
Kto pokieruje MOSiRem? Miasto ogłosiło konkurs
Grzegorz Mazurek nie będzie już dyrektorem MOSiR