Pochodzący z Kraśnika Patryk Tomaszewski laureatem konkursu piękności Manhunt Poland

Aktualności
Czcionka

Wczoraj ogłoszone zostały wyniki tegorocznej, polskiej edycji najstarszego międzynarodowego męskiego konkursu piękności Manhunt International. Jego laureatem został mieszkający obecnie w Lublinie, ale pochodzący z Kraśnika, Patryk Tomaszewski.

Patryk Tomaszewski, zdobywca tytułu Manhunt Poland 2018, urodził się 25 maja 1992 w Kraśniku. Jak wspomnieliśmy już na wstępie mieszka w Lublinie. Ukończył studia o specjalności prawo kanoniczne, a obecnie jest studentem piątego roku Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku prawo. Pan Patryk jest młodym przedsiębiorcą i modelem. Jest twarzą dwóch marek modowych: Kruk’s Different i Club Conesera. Jego pasje to muzyka, taniec i motoryzacja.

 

 

Polskiego delegata na rozgrywany od 1993 konkurs Manhunt International wybiera portal „Z archiwum Miss”. Wybór odbywa się przede wszystkim wśród modeli amatorów i początkujących modeli zawodowych.

Wybrany w tym roku 26-latek będzie reprezentował Polskę na Manhunt International 2018, który odbędzie się jesienią w Wietnamie.

O jego przygodzie z modelingiem, zainteresowaniach i przygotowaniach do konkursu Manhunt International można przeczytać w wywiadzie jakiego Patryk Tomaszewski udzielił blogerowi Markowi Telerowi. Odnajdziecie go tutaj.

 

Zdjęcie na górze za facebookowym profilem Patryka Tomaszewskiego, grafika w tekście za www.zarchiwumniss.eu.