Kręć kilometry, pomóż wygrać rowery dla dzieci z kraśnickiego Domu Dziecka

Aktualności
Czcionka

Jeździsz na rowerze? Jeśli tak, to brawo! Dbasz o zdrowie i jednocześnie chronisz środowisko. Jednocześnie możesz też pomóc wygrać rowery dla dzieci z kraśnickiego Domu Dziecka.

Powiat Kraśnicki dołączył do akcji ROWERPOMAGA.PL organizowanej przez Fundację Ekologiczną Arka. Jej głównym celem jest nakłonienie jak największej liczby osób do jazdy na rowerze. Co 100 tys. km organizatorzy przekazują rower na wskazany przez uczestników cel. Teraz swoje rowerowe kilometry można dopisać także dla dzieci z Domu Dziecka w Kraśniku.

Jak to zrobić? Nic prostszego! Po pierwsze trzeba przejechać jak najwięcej kilometrów na rowerze. Po drugie wejść na stronę www.rowerpomaga.pl, a następnie wpisać trasę i przejechane kilometry w formularzu. Po trzecie trzeba wybrać cel szczegółowy, w naszym przypadku „Rower pomaga dzieciom z Domu Dziecka w Kraśniku”, na którego konto zaliczone będą przejechane kilometry.

Do rywalizacji można dołączyć również za pośrednictwem popularnej aplikacji treningowej endomondo (endomondo.pl). Dzięki temu będziecie mogli też porównywać swoje osiągnięcia z innymi uczestnikami.

Akcja trwa do 30 września 2018 r., więc nie ma na co czekać tylko rowery i kręcimy!

 

foto ilustracyjne pixabay.com