100 minut dobrej zabawy z kabaretem PARANIENORMALNI

Aktualności
Czcionka

Już za kilka dni w naszym mieście wystąpi kabaret Paranienormalni z premierowym programem. Bilety można jeszcze kupować w Centrum Kultury i Promocji, a szczęśliwcy mogą je wylosować w naszym konkursie.

Kabaret wystąpi w CKiP 1 czerwca o godz. 20.30. W doku kultury wciąż można kupić bilety na ten występ. A co będzie można zobaczyć i usłyszeć? Tak występ reklamują organizatorzy.
Skecze prezentowane w tym programie są nowością. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu Kino – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie tykają tematów religijnych.
Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego.

Na scenie zobaczymy: ROBERTA MOTYKĘ I MICHAŁA PASZCZYKA oraz gościnnie BARTOSZA GAJDĘ – Z KABARETU ŁOWCY.B. Połączenie  najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen, a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie
wyższej od tych sklepowych. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Cena biletu wynosi 50 zł.

A już dziś na naszym facebooku można wylosować bilety na ten występ. Do rozdania mamy 4 jednoosobowe wejściówki. A co potrzeba zrobić? Wystarczy polubić naszą stronę i post z konkursem i w komentarzu napisać jaki skecz kabaretu "Paranienormalni" znacie i lubicie.