Gwiazdy ekranu i polskiej piłki zagrały z naszymi oldboyami

Aktualności
Czcionka

To była kolejna wizyta na stadionie MOSiR Reprezentacji Artystów Polskich. Tym razem w sobotę 16 czerwca R.A.P. zagrał charytatywnie z oldboyami Stali Kraśnik i Reprezentacją Oldboyów Powiatu Kraśnickiego. Mecz odbył się w ramach MotoRock Maratonu.

W Reprezentacji Artystów zagrali m.in. bracia Rafał i Marcin Mroczek, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypriański, Adrian Budakow, Michał Szyc, Adam Wolski, Jacek Kopczyński, Robert Cichoń, Hiro Murakami, Piotr Wiszniowski, Grzegorz Jędrzejewski oraz  znani piłkarze reprezentacji Piotr Świerczewski i Tomasz Frankowski.

Pierwszą część spotkania jako przeciwnik artystów zagrała reprezentacja oldboyów Stali Kraśnik. W drugiej połowie zmienili ich dawni piłkarze klubów z Kraśnika, Wilkołaza, Stróży czy Dzierzkowic.

W najlepszej formie okazali się Stalowcy, którzy jako pierwsi strzelili bramkę (jej autorem Paweł Cholewiński). Świetnie w bramce spisywał się Marcin Bożek, który wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą gola. W drugiej połowie, mimo dobrej gry kraśniccy oldboye w końcu pękli, a worek z bramkami rozwiązał Marcin Mroczek. Po nim trafiali jeszcze Michał Szyc i Przemysław Cypriański.

Po meczu starostowie Andrzej Maj i Mariusz Socha podziękowali piłkarzom za dobre spotkanie. Publiczność nagrodziła zaś piłkarzy gromkimi brawami. Gwiazdy chętnie tez pozowały do zdjęć i rozdawały autografy. A to wszystko w szczytnym celu jakim było zebranie środków na rehabilitację Angeliki Matwiej.

Jak wyglądało to sportowo-charytatywne wydarzenie możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.