Jurki, Czesuaf, Andrzej Grabowski oraz Marzena Kipiel – Sztuka. Mamy dla Was bilety na V Kraśnicki Wieczór Kabaretowy

Aktualności
Czcionka

Już po raz piąty na scenie kraśnickiego amfiteatru zagoszczą specjaliści od rozśmieszania. Tym razem w ramach Kraśnickiego Wieczoru Kabaretowego wystąpią kabarety Jurki, Czesuaf oraz Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel – Sztuka, których w duecie kojarzycie z pewnością jako Ferdynanda i Halinkę Kiepskich. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

V Kraśnicki Wieczór Kabaretowy odbędzie się już za niespełna 2 tygodnie, w niedzielę 5 sierpnia. Wydarzenie to będzie elementem zaplanowanych właśnie na pierwszych weekend przyszłego miesiąca Dni Kraśnika. A tradycyjnie rozśmieszać nas będą artyści kabaretowi których znacie z pewnością chociażby z ekranów telewizorów.

 

 

Jak wspomnieliśmy na wstępie mamy dla naszych czytelników kilka jednoosobowych wejściówek na to wydarzenie. Pierwsze 3 rozlosujemy wśród tych osób, które wymienią przynajmniej jeden kabaret, który wystąpił w ramach ubiegłorocznego Kraśnickiego Wieczoru Kabaretowego.

Odpowiedzi prosimy przesyłać drogą mailową na adres: kontakt@krasnik24.pl maila tytułując „Konkurs – Wieczór Kabaretowy”. W mailu oprócz odpowiedzi prosimy także podać swoje imię i nazwisko, miejscowość w której mieszkacie i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do 24 lipca 2018 r. do godz. 15:00.

 

 

Bilety na V Kraśnicki Wieczór Kabaretowy w cenie 20 zł (w dniu imprezy będą one po 25 zł) kupić można w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (al. Niepodległości 44) oraz poprzez stronę internetową www.kultura.krasnik.eu

 

foto za: http://czesuaf.art.pl/, http://www.jurki.com.pl/, https://www.facebook.com/marzenakipielsztuka/