Powiat Kraśnicki będzie się reklamował na antenie TVP Lublin i TVP Kielce

Aktualności
Czcionka

Od najbliższego poniedziałku (10 września) na antenie TVP Lublin oraz TVP Kielce będzie emitowany spot promocyjny Powiatu Kraśnickiego. Ideą materiału zrealizowanego przez firmę Made Media jest prezentacja charakterystycznych miejsc, ludzi, zawodów naszego powiatu oraz zachęcenie do odwiedzin i spędzenia na jego terenie wolnego czasu.

Powiat Kraśnicki prezentowany jest w spocie przede wszystkim jako miejsce, gdzie żyją ludzie z pasją i społeczność, która pielęgnuje tradycję, ale jednocześnie stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

- Powiat Kraśnicki jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się terenów w regionie lubelskim. To przede wszystkim zasługa lokalnych przedsiębiorców, kreatywnej młodzieży oraz inwestycji już zrealizowanych i niedawno rozpoczętych, nie tylko samorządowych, ale także rządowych. To również spokojne miejsce, gdzie można aktywnie spędzić wolny czas, oferujące naturalne piękno przyrody i pozwalające rozwijać różne pasje związane ze sportem czy rekreacją – mówi starosta kraśnicki Andrzej Maj. - Chcieliśmy, aby powstała wizytówka Powiatu ukazująca go z jak najlepszej strony i wyjść z tą prezentacją szerzej, do mieszkańców innych regionów, zachęcając ich do odwiedzin. Na razie obok całej Lubelszczyzny jest to również region kielecki, ale będziemy z czasem rozszerzać tę promocję. Trzeba też pamiętać, że emisja takich materiałów musi sprostać pewnym wymogom medialnym, muszą to być krótkie filmy, tak jak spoty reklamowe i dlatego konieczna jest selekcja tego co chce się pokazać - dodaje starosta.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, spot od przyszłego tygodnia będzie emitowany na regionalnych, kieleckiej i lubelskiej, antenach TVP. U nas można go zobaczyć już dzisiaj.

 

 

foto na górze tekstu to kadr z spotu promocyjnego