Jacek Madejek w "drużynie" Wojciecha Wilka. Stawiają na porozumienie i rozwój

Aktualności
Czcionka

"Porozumienie i rozwój" to hasło wyborcze komitetu o tej samej nazwie, który wystawia Wojciecha Wilka na burmistrza Kraśnika. We wtorek dołączył do niego Jacek Madejek z Kukuiz15.

- Gdy podpisywaliśmy porozumienie mówiliśmy wtedy, że jesteśmy otwarci na organizacje społeczne, inne partie polityczne, jesteśmy otwarci na ludzi dobrej woli którym leży na sercu dobro Kraśnika. W związku z tym jest dziś z nami pan Jacek Madejek, kraśniczanin, radny dwóch kadencji, pełnomocnik ruchu Kukiz15 - przedstawiał kolejnego sygnatariusza wyborczego porozumienia Wojciech Wilk.

- Zgodziłem się, za namową moich przyjaciół, przyjechać do Kraśnika i wspomóc tę inicjatywę. Przyjąłem propozycję pana posła Wojciecha Wilka by wspomóc tę silną inicjatywę. Nie przychodzę tu dla zaszczytów i sławy ale będę ciężko pracował by Kraśnik stanął na nogi - mówił Madejek, który ma wystartować w wyborach na radnego Rady Miasta Kraśnik.

Podczas spotkania przedstawiono także logo i hasło wyborcze komitetu - "Porozumienie i Rozwój".

- Nasz program będzie oparty na porozumieniu ponadpartyjnym ludzi, którzy chcą pracować na rzecz miasta. Stawiamy także na rozwój - mówił kandydat na burmistrza Wojciech Wilk, które wspierali kandydaci na radnych.

Pełny program komitetu ma być ogłoszony w przyszłym tygodniu.