Kandydaci KWW Porozumienie i Rozwój zbierają podpisy pod listami poparcia

Aktualności
Czcionka

W mediach społecznościowych prowadzona jest już na całego. Ujawniają się kolejni kandydaci, przedstawiają siebie i swoje pomysły oraz zachęcają, by to ich obdarzyć zaufaniem. Jak pokazały poprzednie wybory samorządowe niezwykle ważny w kampanii wyborczej jest jednak również bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Z tą myślą przedstawiciele Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie i Rozwój na ulicach Kraśnika zbierają podpisy pod listami poparcia.

Na komitetowy namiot, a wokół niego kandydatów na radnych i burmistrza miasta z ramienia KWW Porozumienie i Rozwój, trafić można było w tym tygodniu przy ul. Kochanowskiego w starej dzielnicy miasta i na „Fabrycznym” w okolicy marketu Carrefour. Jak wspomnieliśmy na wstępie, zbierano podpisy pod listami poparcia, ale była to też okazja do rozmowy i wymiany poglądów z mieszkańcami.

- Wiele bardzo ciekawych rozmów, wiele ciekawych spostrzeżeń i sugestii. Każde takie spotkanie, nawet krótka wymiana zdań, jest dla nas bardzo ważna. Rozmowy te dotyczyły różnych rzeczy, czasami problemów bardzo ogólnych jak brak pracy za godziwe wynagrodzenie, brak perspektyw dla młodzieży, a czasami bardzo konkretnych rzeczy jak chociażby problem z parkowaniem w okolicy kościoła św. Ducha, czy zły stan chodnika w jakimś miejscu – mówi poseł Wojciech Wilk, kandydat na burmistrza Kraśnika.

Już w pierwszych dniach „namiotowej akcji” przedstawicielom KWW Porozumienie i Rozwój udało się zebrać kilkaset podpisów.