KRAŚNIK WIDZIANY INACZEJ. Warsztaty dla wszystkich fotografujących

Aktualności
Czcionka

Kraśnicki Fotoklub zaprasza wszystkich, którzy fotografują lub chcą zacząć to robić na warsztaty. Ich tematem jest „KRAŚNIK WIDZIANY INACZEJ”. Każdy więc będzie mógł pod okiem fachowca fotografować i pokazać Kraśnik po swojemu.

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób fotografujących i chcących zainteresować się fotografią.

Program zawiera dwa, trzygodzinne spotkania w "Niebieskim Młynie" przy ul. Jagiellońskiej, pomiędzy którymi organizatorzy zaproszą chętnych uczestników na krótkie plenery w starej dzielnicy Kraśnika. Warsztaty zakończy wernisaż i wystawa wykonanych fotografii. Uczestnicy, których prace znajdą się na wystawie otrzymają pamiątkowe upominki.Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Pierwsze spotkanie odbędzie 27 września 2018 r. - godz. 17–20 w "Niebieskim Młynie" przy ul. Jagiellońskiej 5.

Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo poprzez e-mail: fkk@krasnikfotoart.pl lub tel. 608673420.

Warsztaty prowadzi Bartek Żurawski. Animator kultury, fotograf (Wydział Pedagogiki Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydziale Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu). Wykładowca fotografii w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania. Prowadzi autorskie warsztaty fotograficzne dla dzieci i dorosłych. W 2016 i 2017 Stypendysta Prezydenta Miasta Lublin.

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach  programu  Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2018 przy współpracy  z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.