Patryk Tomaszewski powalczy w Australii o tytuł MANHUNT INTERNATIONAL

Aktualności
Czcionka

Już za niespełna miesiąc, 2 grudnia 2018 r., odbędzie się gala finałowa męskiego konkursu piękności Manhunt International. Polskę będzie reprezentował podczas niego mieszkający w Lublinie, ale urodzony w Kraśniku, Patryk Tomaszewski. Na Facebooku i Instagramie Manhunt International właśnie ruszyło głosowanie na Mistera Popularity, dzięki któremu fani konkursu mogą dokonać wyboru swojego faworyta i dać mu przepustkę do półfinału konkursu.

Swój udział w najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności do tej pory potwierdziło osiemnastu kandydatów (planowany jest udział czterdziestu państw). Jak zapowiadaliśmy wiosną gościć miał ich Wietnam, ale ostatecznie finał konkursu zorganizowany zostanie w Gold Coast w Australii . Uczestnicy na czas zgrupowania zamieszkają w luksusowym hotelu Q1 Resort & Spa.

 

 

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, na Facebooku i Instagramie Manhunt International właśnie ruszyło głosowanie na Mistera Popularity. Fani konkursu mogą dokonać w ten sposób nie tylko wyboru swojego faworyta, ale laureat nagrody w czasie finału automatycznie trafi do grona TOP 16 półfinalistów Manhunt International. Każdy lajk ma wartość 5 głosów, udostępnienie – 3 głosów, a komentarz jednego głosu. Tytuł zdobędzie Manhunt, który otrzyma najwięcej głosów na obydwu portalach społecznościowych (głosy będą liczone po połowie). Linki do głosowania ze zdjęciami kandydatów:

https://www.facebook.com/pg/manhuntintl/photos/?tab=album&album_id=1342126515888454

https://www.instagram.com/manhuntintl/

Polski kandydat do tytułu najpiękniejszego mężczyzny świata urodził się 25 maja 1992 r. w Kraśniku. Ma 186 cm wzrostu. Patryk Tomaszewski ukończył prawo kanoniczne, a obecnie jest studentem V roku prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od kilku lat pracuje w marketingu, jest również twarzą polskiej marki garniturów Club Conesera. Największą pasją Patryka jest motoryzacja – auta są dla niego „czymś, w czym się odnajduje, co go uspokaja". Interesuje się również pasywnym dochodem i rozwojem osobistym.


Zobacz też:

Pochodzący z Kraśnika Patryk Tomaszewski laureatem konkursu piękności Manhunt Poland


 foto na górze tekstu za fb Patryka Tomaszewskiego