Maturzyści z Reja balują na „100 dni” przed maturą. Foto

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już niedługo będą zmagać się z egzaminami, które otworzyć mają im drzwi do „dorosłego życia”. Dzisiejszej nocy nie myślą z pewnością jednak o nauce, a skupiają się na dobrej zabawie. Tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku bawią się na swojej studniówce.

Uczniowie trzecich klas liceum i czwartej klasy technikum z „Reja” oraz ich osoby towarzyszące bawią się na balu studniówkowym w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim. Podczas oficjalnego otwarcia imprezy dobrej zabawy młodzieży i powodzenia na maturze życzyli dyrektor szkoły Andrzej Bownik, wicestarosta kraśnicki Karol Rychlewski oraz Krzysztof Jargiło – przedstawiciel rodziców z komitetu organizacyjnego balu. Były też podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli.

 

 

Studniówkowe balowanie rozpoczął tradycyjnie polonez odtańczony przez uczniów oraz nauczycieli i zaproszonych gości. Młodzież zaprezentowała się także w klimatycznym walcu.

Później był już pierwszy posiłek, grupowe zdjęcia i rozpoczęła się szalona zabawa, która potrwa pewnie do wczesnych godzin porannych.

 

Nasze zdjęcia z otwarcia studniówki, poloneza i grupowych fotografii możecie zobaczyć tutaj.