Egzaminy w Kraśniku stały się faktem

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Są już pierwsi szczęśliwcy, którzy otrzymają prawo jazdy po zdanym egzaminie w Kraśniku. Za kilkanaście dni już ze stosownym dokumentem będą mogli być pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego.

W kraśnickim ośrodku WORD w Lublinie przeprowadzono pierwsze egzaminy wśród kandydatów na kierowców. W środę 10 lipca do egzaminu podeszło sześcioro kandydatów, z których tylko jeden mógł się cieszyć z pozytywnego wyniku, natomiast w czwartek 11 lipca było już zdecydowanie lepiej, bo spośród sześciorga egzaminowanych trzy osoby zdały.

Kraśnicki WORD mieści się przy ulicy Urzędowskiej 551 w fabrycznej dzielnicy miasta (przy Galerii Londyn). Prowadzone są tu egzaminy na prawo jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B1 i  B.  Na razie egzaminy odbywać się będą dwa razy w tygodniu: w środy od godz. 9-17 i czwartki 7.30-15.30.

Chętni do zdawania egzaminu na prawo jazdy mogą w godzinach pracy kraśnickiego oddziału ustalić termin swojego egzaminu, ewentualnie mogą to uczynić telefonicznie pod numerem tel. 81 4587458 lub 81 4587459 we wszystkie robocze dni tygodnia.