Kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 11 sierpnia w Annopolu!

Aktualności
Czcionka

O ich umiejętnościach w czwartek mogli przekonać się kraśniczanie. Kto nie był może to nadrobić w najbliższą niedzielę w Annopolu, gdzie kolejny raz zaprezentują się samochodowi kaskaderzy. Dl naszych czytelników mamy 5 darmowych wejściówek na pokaz.

Extreme Cascaders Team zaprezentuje się po raz kolejny na terenie naszego powiatu. Jak to wyglądało w Kraśniku można zobaczyć tutaj. Tym razem show odbędzie się w Annopolu na placu targowym przy Centrum Kultury o godz. 19.00. Nie zabraknie widowiskowej jazdy samochodem, kaskaderskich popisów, w tym także z wykorzystaniem płonących obręczy. Będzie też coś do śmiechu no i oczywiście monster trucki, którymi będzie można się przejechać po pokazie.

Bilety będą do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem!!! A my mamy dla naszych czytelników 5 darmowych wejściówek. Wystarczy udostępnić post dotyczący pokazu na Facebooku i w komentarzu napisać dlaczego chcecie się wybrać na pokaz. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy pięć, które nagrodzimy wejściówkami. Macie na to czas przez cały dzisiejszy dzień.