Drugi Lidl w Kraśniku - otwarty

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dziesiątki produktów w specjalnych, promocyjnych cenach, szeroki wachlarz towarów, miła i uśmiechnięta obsługa, a po udanych zakupach atrakcje w strefie relaksu – darmowe gorące i zimne napoje, kiełbaski z grilla oraz  firmowe gadżety – to wszystko czekało na Kraśniczan, którzy przybyli dziś na otwarcie drugiego w Kraśniku sklepu LIDL.

5 września o godzinie 7.00  reprezentanci sieci handlowej dokonali przecięcia wstęgi i otwarcia marketu. Bardzo licznie zgromadzeni klienci mogli ruszyć na zakupy i trafić na „superokazję”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się elektronarzędzia, sprzęt gospodarstwa domowego, odzież, no i tradycyjnie artykuły żywnościowe. Klienci kraśnickiego marketu  mogą korzystać z szerokiej gamy pieczywa wypiekanego na miejscu w ramach produktów „Chrupiące z Pieca”, zakupić wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy zawsze świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

- Przyjechałem na otwarcie Lidla jeszcze przed rozpoczęciem pracy i było warto – mówi pan Jan z Kraśnika – bo udało mi się zakupić wkrętarko-wiertarkę w super cenie, dla żony suszarkę do grzybów, do domu ręczniki,  no i pieczywo i wędlinę -  akurat będę miał na drugie śniadanie.

Osoby, które nie mogły przybyć na ten szczególny moment rozpoczęcia działalności sklepu,  mogą jeszcze skorzystać z promocyjnych zakupów, bowiem na szereg produktów jest specjalna promocja, która potrwa do 12 września. Warto więc zapoznać się z ofertą nowego, kraśnickiego Lidla. Nowy sklep  w Kraśniku - a 684 w Polsce - ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m.kw. W obiekcie pracuje 17 osób. Sklep jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 18:00. Przed marketem przygotowano 70 miejsc parkingowych.

Fotorelację z otwarcia można obejrzeć na naszej stronie.