• hetman

Ferie Zimowe w Kraśniku. Zobacz co i gdzie będzie się działo?

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na zabawy na śniegu bez wyjazdu w gór raczej liczyć nie można, ale dzieci, które właśnie rozpoczęły ferie zimowe i zostają w Kraśniku, nie powinny się nudzić. Miejskie i nie tylko placówki zadbały o sporo atrakcji.

Kraśnickie Centrum Kultury i Promocji zaprasza na Bajkowe Ferie 2020. W ich ramach zaplanowano między innymi warsztaty: wokalne, teatralne, plastyczne, balonowe, zagadki, rebusy i łamigłówki. Nie zabraknie też seansów filmowych z bajkami, a na koniec odbędzie się bal karnawałowy.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia na orlikach, basenie i w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy SP 5. Będzie nauka pływania, gry i zabawy w wodzie oraz turnieje piłkarskie.

Ciekawie czas będzie można spędzić również w miejskich bibliotekach, w których zaplanowano zajęcia muzyczne, relaksacyjne, teatralne, konkursy.

Warto również zajrzeć do Osiedlowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc”. Tam odbędą się zajęcia rekreacyjno-sportowe, plastyczne, taneczne, bokserskie. Będzie można również popróbować swoich sił w budowie robotów.

Szczegóły na plakatach.