• hetman

Annopolanie też zagrali z Wielką Orkiestrą

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Były występy artystyczne, licytacje, Światełko do Nieba i oczywiście kwesta na ulicach. WOŚP-owe granie, tak jak zapowiadaliśmy, odbyło się także w mieście i gminie Annopol. Tam mieścił się drugi ze sztabów akcji funkcjonujących na naszym terenie.

Od rana na ulicach Annopola i okolicznych miejscowości można było spotkać wolontariuszy z puszkami. Po południu w Centrum Kultury odbyła się natomiast towarzysząca zbiórce impreza, podczas której zaprezentowali się artyści - podopieczni placówki. Występy przeplatane były licytacjami WOŚP-owych gadżetów oraz różnego rodzaju innych fantów. Imprezę poprowadził Tomasz Turek.

 

foto Dariusz Zgardziński 

 

W sumie w ramach annopolskiego sztabu w tym roku udało się zebrać 14 876,99 złotych. To najwyższa jak do tej pory kwota, jaką przyniosły kwesty w Annopolu.

Pieniądze zebrane w ramach tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wykorzystane zostaną na zakup sprzętu niezbędnego do dziecięcej medycyny zabiegowej.

 

To jak wyglądała impreza w CK Annopol w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okiem fotografa Dariusza Zgardzińskiego możecie zobaczyć tutaj.