W Szczerym Polu bawili się maturzyści z kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

A dokładniej w Rezydencji w Szczerym Polu w Bystrzycy Nowej. Na tegoroczny balu studniówkowym uczniowie trzecich klas liceum oraz czwartych technikum z kraśnickiej „Trójki” imprezowali między innymi w rytm przebojów „Pistolet” Mr. Polska feat. Malik Montana oraz „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari.

Zanim jednak dj-e rozkręcili zabawę, odbyła się oficjalna część studniówkowego wieczoru. Poprowadzili ją Aleksandra Wieleba i Rober Zarzycki. Życzenia uczestnikom balu, dotyczące zarówno samej imprezy jak i zbliżających się egzaminów i późniejszych wyborów przyszłej drogi życiowej, złożyli przewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego Jacek Dubiel i dyrektor szkoły Anna Jabłońska-Ośka oraz przedstawicielka rodziców z komitetu studniówkowego – Agnieszka Sulowska.

 

 

Nie zabrakło oczywiście podziękowań ze strony uczniów dla rodziców i nauczycieli. Szczególnie wyróżnieni zostali wychowawcy klas maturalnych: Marta Głuchowska, Elżbieta Bernacka, Joanna Bieniecka-Kurzyna, Anna Kaźmierak, Monika Gozdalska,Teresa Toporowska, Justyna Głowniak i Agnieszka Zdyb.

 

 

Sygnał do odtańczenia poloneza dała dyrektor Ośka. Zaprezentowali się w nim najpierw sami maturzyści, a następnie w towarzystwie nauczycieli i zaproszonych gości. Do „chodzonego” uczniów przygotowała Wioletta Winnicka.

 

Nasze zdjęcia z balu studniówkowego uczniów ZS 3 możecie zobaczyć tutaj.