• hetman

Kraśniczanka walczy o okładkę australijskiego MAXIMa

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pierwszy raz napisaliśmy o niej przed trzema laty, a pretekstem był udział jej i jej siostry w popularnym programie dokumentalnym pod tytułem „Żony Hollywood” emitowanym na antenie telewizji TVN. Teraz jest kolejna ku temu okazja. Pochodząca z Kraśnika, a mieszkająca na stałe w Kalifornii, Zanett Gromadzki (Żaneta Gromadzka, z domu Brzychcy) bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest między innymi sesja zdjęciowa i okładka australijskiego wydania magazynu MAXIM. O tym kto wygra zdecydują głosy internautów.

MAXIM Australia to ukazujące się na Antypodach wydanie międzynarodowego miesięcznika dla mężczyzn. Organizowany przez niego konkurs „MAXIM Cover Girl” skierowany jest do pań, modelek, które chcą się wypromować i pojawić na okładce Maxim Australia. Tegoroczna zwyciężczyni otrzyma sesję zdjęciową w Australii i nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 dolarów australijskich. To w tym konkursie bierze udział Zanett Gromadzki.

- Ogłoszenie i tym, że Maxim Australia szuka następnej modelki na okładkę swojego magazynu dostałam od koleżanki. Po rozmowach ze znajomymi, którzy działają w biznesie filmowym, wybrałam zdjęcie i zgłosiłam się – mówi pani Żaneta.

Zanett Gromadzki pracuje w firmie prawniczej, ale modeling również nie jest jej obcy.

- W wolnym czasie pomagam projektantom organizować pokazy mody i imprezy charytatywne. Można powiedzieć, ze zajmuję się modelingiem na pół etatu. Byłam sędzia w wyborach Miss Middle East w Kalifornii, brałam udział w znanym reality show „Żony Hollywood” , a także w amerykańskim programie „Find Love Life” z aktorem Chris Kattan, który emitowany był w telewizji na TLC. Dostałam się także do reality show w Bravo TV, ale niestety praca nie pozwoliła mi wyjechać na 2 miesiące żeby wziąć w nim udział – mówi kraśniczanka o swojej przygodzie z modelingiem i show biznesem.

Kolejnym etapem tej przygody jest wspomniany konkurs Cover Girl MAXIM Australia. Głosowanie na trwa do niedzieli włącznie. Codziennie można oddać 1 głos, a na panią Żanetę można zagłosować tutaj. Darmowy głos oddajemy klikając czarna ramkę Free Daily Vote. Następnie trzeba jeszcze kliknąć ramkę Log in Facebook, by potwierdzić swoją tożsamość. Zachęcamy do glosowania.

Autor zdjęć wykorzystanych w tekście Robert O’Neil.


Zobacz też:
Dwie kraśniczanki bohaterkami tvn-owskiego serialu dokumentalnego "Żony Hollywood"