• hetman

Grał w Stali Kraśnik, teraz ma szansę zostać TOP MODELem

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jeszcze nie tak dawno biegał po boiskach za piłką, miał półroczną przygodę ze Stala Kraśnik, a teraz ma szansę, by podbić świat mody. Mikołaj Śmieszek zachwycił jurorów tvn-owskiego show Top Model i przeszedł do kolejnego etapu programu.

Wraz z nową, jesienna ramówką, na antenie stacji TVN wystartowała kolejna edycja telewizyjnego show Top Model. Na razie możemy oglądać odcinki prezentujące castingi. W tym którym wyemitowany został wczoraj z dobrej strony zaprezentował się między innymi Mikołaj Śmieszek.

Mikołaj to 19-latek pochodzący z Rabki Zdrój, teraz mieszkający w Warszawie. Przez wiele lat realizował swoje marzenie, by zostać piłkarzem, a jednym z miejsc gdzie to robił był Kraśnik. Śmieszek był bramnkarzem Stali Kraśnik w rundzie wiosennej w 2018/2019. Zagrał w sumie w 5 ligowych meczach w żółto-niebieskich barwach. Postanowił jednak przerwać piłkarską karierę i spróbować swoich sił w modelingu.

W końcu zgłosił się na casting do „Top Model” i wypadł bardzo dobrze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jego osobowości i wysportowanej sylwetki i zaprosili go na bootcamp.

Fragment programu z udziałem Mikołaja Śmieszka możecie zobaczyć tutaj.

Jak pójdzie mu dalej? Można to śledzić na antenie TVN. Premierowe odcinki Top Model można oglądać w każdą środę o godz. 21:30.

Wykorzystane zdjęcia to kadry z programu TOP MODEL telewizji TVN.