W niedzielę zagra Wielka Orkiestra. Tym razem głównie on-line choć na ulicach spotkamy też wolontariuszy

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w najbliższą niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra także w Kraśniku.

Tym razem większość wośp-owych wydarzeń, jak koncerty i licytacje, odbędzie się on-line. Zagrają m.in. Fever, Progizer i Maszyna. Wydarzenia te będzie można śledzić w  Internecie na Facebooku Miasta Kraśnik oraz Centrum Kultury i Promocji oraz na kanale telewizji Lubelska.TV. Start transmisji o godz. 15:30.

Licytować będzie można poprzez wiadomości na kraśnickiej stronie Sztabu WOŚP oraz przez What’s Up (nr telefonu podany będzie w dniu Finału na pasku informacyjnym Lubelska.TV).

Odbędą się one w godzinach 16:40 – licytacje – cz. I, 17:40 – licytacje – cz. II, 18:40 – licytacje – cz. III, 19:40 – licytacje – cz. IV.

Wylicytowane gadżety odebrać będzie trzeba osobiście  w CKiP. Szczegóły kraśnickiego finału WOŚP na plakacie.

W tym roku Orkiestrę wesprzeć można na wiele sposobów, m.in. wpłacając pieniądze przez internet. Oczywiście nie zabraknie też wolontariuszy na naszych ulicach, a w wielu punktach miasta - głównie sklepach - znaleźć można tzw. Puszki Stacjonarne.