Spalarnia odpadów. Będzie spotkanie z mieszkańcami

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

We wtorek 25 stycznia odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w sprawie planowanej przez firmę „EKO ENERGIA KRAŚNIK Sp. z o.o.” inwestycji pod nazwą „Zakład odzysku energii z procesu termicznego przekształcania frakcji energetycznej odpadów komunalnych” - tzw. spalarni odpadów.

Konsultacje odbędą się 25 stycznia 2022 r. na sali kinowej CKiP (al. Niepodległości 44). Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 17:00. Zainteresowani, którzy nie mogą być obecni na spotkaniu w CKiP, a chcą wziąć w nim udział, mogą zgłosić swoje uczestnictwo do dnia 23 stycznia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla takich osób zostanie udostępniona możliwość aktywnego wzięcia udziału w spotkaniu poprzez platformę Zoom Meeting.

- Głównym celem i przedmiotem konsultacji będzie poinformowanie mieszkańców o planowanym przez prywatnego inwestora „EKO ENERGIA KRAŚNIK Sp. z o.o.” przedsięwzięciu wraz z jego prezentacją, zapoznanie się z opinią społeczeństwa oraz stworzenie mieszkańcom możliwości zgłaszania ewentualnych uwag i wniosków. - informuje burmistrz Wojciech Wilk.

Spotkanie będzie relacjonowane na żywo na profilu Facebook miasta Kraśnik. Będzie ono przeprowadzone przy zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych. Konsultacje mają zasięg ogólny, obejmujący teren miasta Kraśnik.