Ogłoszenie

Wigilijne wsparcie dla najbardziej potrzebujących

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak co roku Miasto Kraśnik przygotowuje kolację wigilijną dla tych, którzy sami nie będą mogli o nią zadbać. Są to osoby niepełnosprawne, samotne, pozbawione pomocy ze strony najbliższych. Do końca tygodnia można je zgłaszać od specjalnym numerem telefonu.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas spotkań z bliskimi, składania życzeń i rozmów przy wigilijnym stole. Większość z nas spędzi je w gronie najbliższej rodziny. Są jednak osoby, które nie będą mogły w tych dniach cieszyć się wspólnymi świętami.

- Z myślą o nich przygotujemy paczki żywnościowe z kolacją wigilijną. Przeznaczone będą dla seniorów, osób niepełnosprawnych, samotnych, pozbawionym pomocy ze strony najbliższych. Prosimy o zgłoszenia osób w potrzebie w dniach do piątku 16 grudnia w dni robocze w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu 669 620 260 - mówi Wojciech Wilk burmistrz Miasta Kraśnik.

Przygotowane paczki z potrawami wigilijnymi trafią do 150 osób w czwartek 22 grudnia.

Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik na 2022 rok.

Najnowsze ogłoszenia