Ogłoszenie

W Zespole Szkół nr 1... Łączą naukę z odpoczynkiem

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kolejny raz uczniowie ,,Górki`` lato spędzają w Hiszpanii. Obecnie w Sevilli jest już druga grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku.

W lipcu gościła tam 16-osobowa grupa, która już szczęśliwie po 2 tygodniach wróciła do kraju. Praktyki wzorem ubiegłych lat odbywają się w Sewilli. Pod okiem specjalistów w dziedzinie programowania, uczniowie tym razem uczą się i tworzą własne projekty stron e-comerce. Tematyka staży jak widać bardzo przemyślana i dopasowana do obecnych czasów i sytuacji na rynku. Obecni uczniowie którzy goszczą w Sevilli to już 4 grupa młodzieży z Kraśnika, która łączy pożyteczne z przyjemnym - naukę z odpoczynkiem oraz poznawaniem słonecznej Hiszpanii.

Staże organizowane są w ramach projektów Erasmus+, którymi autorami i koordynatorami są nauczycielki ZS nr 1 w Kraśniku -  Panie Katarzyna Brzozowska i Dorota Jarmuł.
W odpowiedzi na postawione pytania dowiadujemy się od Dyrektora ZS nr 1 Grzegorza Przywary, że szkoła ma w planach kolejne projekty i kontynuacje współpracy z organizacją przyjmującą euromind.

- Jest to dla naszych uczniów duża szansa na poznanie czegoś nowego, na sprawdzenie swoich umiejętności i możliwości językowych, dlatego chciałabym, aby każdego roku nasi uczniowie mieli szansę odbywać zagraniczne staże i by wyjazdy naszej młodzieży do Hiszpanii wpisały się na stałe w ofertę Technikum nr 1. - mówią przedstawiciele szkoły.

Najnowsze ogłoszenia