W poniedziałkowy wieczór 20.09 wszystkich fanów polskiego kina czeka nie lada gratka. Centrum Kultury i Promocji zaprasza na spotkanie ze znanym polskim aktorem Arturem Barcisiem.

Wczorajszego popołudnia górka na skwerze przy ul. Spółdzielczej na osiedlu Koszary stała się sceną dla występów seniorów. Na zaproszenie zespołu wokalnego „Jubilat” przed kraśniczanami zaprezentowały się nasze seniorskie zespoły wokalne, ale także goście między innymi z Radzynia Podlaskiego czy Biłgoraja.

W centrum Urzędowa na jednej ze ścian budynku Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska powstaje właśnie pierwszy w mieście, jak również w powiecie mural. Jego odsłonięcie planowane jest na niedzielę 15 sierpnia w trakcie obchodów Święto Wojska Polskiego. Po południu zaś planowany jest piknik koński także w z wojskowymi atrakcjami.

Już w najbliższy piątek 23 lipca o godzinie 20.00 „Szanty nad Zalewem Kraśnickim” wybrzmią po raz trzeci! Na scenie przy stanicy zagra i zaśpiewa znakomity gość, laureat wielu branżowych przeglądów i festiwali – zespół Old Marinners ze Skarżyska-Kamiennej.

Więcej artykułów…