Ogłoszenie

Piknik patriotyczny, pokazy, konkursy, Festiwal Pieśni Patriotycznej, czyli 3 Maja w Kraśniku. Aktualizacja!

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

herb krasnikaBogato zapowiadają się tegoroczne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Kraśniku. W ich ramach na rynku (Placu Wolności) odbyć miał się między innymi piknik patriotyczny na z pokazami grup rekonstrukcyjnych, zabytkowego sprzętu wojskowego, wystawami i konkursami dla dzieci. Amfiteatr miał gościć natomiast uczestników XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej, którego gwiazdą będzie Edyta Geppert. Ze względu na kiepską pogodę imprezy te przeniesione zostały do Centrum Kultury i Promocji (al. Niepodległości 44).

 

Aktualizacja 3.05 godz, 9:30!!!

Jak informują pracownicy CKiP z uwagi na występy zespołów dziecięcych oraz młodzieżowych i niesprzyjające warunki atmosferyczne przegląd oraz koncerty w ramach XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej zostały przeniesione z amfiteatru do sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przy al. Niepodległości 44.

Przesłuchania konkursowe Finalistów XVIII OFPP rozpoczną się o godz. 15.00. Następnie zaplanowano występy artystyczne zaproszonych gości, zespołu "JARZĘBINA" oraz podopiecznych Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Po obradach jury nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz galowy koncert laureatów XVIII edycji OFPP. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będzie Edyta Geppert, która rozpocznie koncert o godz. 20.00.

Wszystkie imprezy towarzyszące mające się odbyć pod gołym niebem zostały przeniesione do CKiP.

Najnowsze ogłoszenia