Ogłoszenie

Konkurs: Rozdajemy płyty "Taka jak Ty" zespołu Pawkin

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:17125 left}Już raz tego lata w Kraśniku koncertowali, ale szybko nie dadzą nam o sobie zapomnieć. Jeszcze dwa razy będzie można ich zobaczyć i posłuchać  w stolicy naszego powiatu. 2 sierpnia zagrają podczas Dni Kraśnika i 30 sierpnia podczas Kraśnik Blues Meeting. 7 września mają zaplanowany z kolei koncert w Dzierzkowicach podczas dożynek. Mowa o zespole Pawkin z kraśniczanami w składzie, promującym swoją debiutancką płytę "Taka jak Ty". Dla tych, dla których te trzy koncerty to zdecydowanie za mało i chcą Pawkinów słuchać częściej, mamy płyty.

 

By je zdobyć trzeba odpowiedzieć na trzy pytania. Nawet dla tych którzy nie śledzą na bieżąco tego co dzieje się u grupy Pawkin nie będzie to trudne zadanie. Wystarczy poszperać nieco i poszukać informacji jakie o zespole zamieszczaliśmy na naszym portalu.{datsopic:17124 right}

 

A oto pytania:

 

- Jakiego dnia miała miejsce premiera płyty ?Taka jak Ty? zespołu Pawkin?

- Do jakich piosenek z tej płyty zostały nagrane teledyski? (wystarczy podać trzy utwory)

- Zespół Pawkin wystąpił w pewnym znanym muzycznym show telewizyjnym. Co to był za program i do jakiego jego etapu grupa dotarła?

 

Odpowiedzi należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila ?Konkurs ? Pawkin?, a w treści oprócz odpowiedzi na pytania podać swoje imię i nazwisko.  Czekamy na nie do poniedziałku 21 lipca.

{datsopic:17126 left}Tego dnia spośród przysłanych e-maili z prawidłowymi odpowiedziami wylosujemy cztery osoby, do których trafią płyty. Nazwiska osób które będą mogły odebrać je w naszej redakcji podamy na portalu i naszym facebookowym profilu. Zwycięzców powiadomimy oczywiście także drogą e-mailową.

Zachęcamy do wspólnej zabawy

 

A poniżej teledysk do piosenki ?To co chcesz usłyszeć? (Wytwórnia My Music)

 

Najnowsze ogłoszenia