Ogłoszenie

Już w najbliższy weekend Dni Annopola: Będzie zabawa, będzie się działo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

zespol_piersi
Gwiazdą Dni Annopola będzie zespół Piersi, foto www.zespolpiersi.pl
Amatorzy letniej zabawy na świeżym powietrzu z terenu powiatu kraśnickiego na brak okazji do zabawy właśnie raczej nie mogą narzekać. Za nami już kilka plenerowych imprez. W najbliższy weekend, 26 i 27 lipca, warto wybrać się do naszego nadwiślańskiego samorządu na Dni Annopola. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Piersi.

 

Sobotnią część Dni Annopola rozpocznie msza święta w intencji mieszkańców miasta i gminy. Wieczorem, po godzinie 18:00, na annopolski rynek powinny zajrzeć dzieci. Tam specjalnie dla nich będą zabawy i animacje. Młodzieży z pewnością nie zabraknie na plenerowej dyskotece, która rozpocznie się o godzinie 21:00 na miejskim stadionie.plakat_dni_annopola_2014

Niedzielne świętowanie (27 lipca) tradycyjnie rozpoczną wędkarze, którzy od 7:00 rano nad Wisłą będą rywalizować o Puchar Burmistrza. Po godzinie 15:00 rozpocznie się festyn na stadionie. Na scenie zaprezentują się annopolscy, gościeradowscy i lubelscy artyści. Koncert zagra też zespół Spring Rolls, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Piersi. "Bałkanica" podczas koncertu grupy zabrzmi pewnie nie raz.

Najnowsze ogłoszenia