Ogłoszenie

Kraśnik się śmieje. Wieczór kabaretowy zakończył Dni Kraśnika 2014

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:18509 left}Tak jak się spodziewano znane twarze polskiej sceny rozśmieszania przyciągnęły do kraśnickiego amfiteatru tłumy. Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących i Krzysztof Piasecki bawili publiczność w amfiteatrze do późnych godzin nocnych. Później powtórka z dnia poprzedniego czyli pokaz fajerwerków i Dni Kraśnika 2014 przeszły do historii.

 

Kabaretowi artyści nie zawiedli. Przez kilka godzin świetnie bawili lokalną publiczność samemu też dobrze się bawiąc. Nie zabrakło oczywiście lokalnych elementów w skeczach i aluzji do okolicznych miejscowości czy zakładów pracy.

Jedyny nie śmieszny tekst powiedział na początku wieczoru wiceburmistrz Jarosław Stawiarski, który nie mógł się powstrzymać od politycznych uszczypliwości. Stwierdził, że po zebranej widowni widać, że Kraśnik jest bezpiecznym miastem i w związku z tym zaprosił do udziału w wieczorze wicestarostę Jarosława Czerw, który ostatnio ponoć się czegoś boi. To miała być aluzja do gróźb jakie w Internecie otrzymywał ostatnio Czerw (czytaj o tym tu).

Na szczęście później było już tylko śmiesznie a tuż przed północą imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni. Tych co chcą powspominać i jeszcze raz się uśmiechnąć zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Najnowsze ogłoszenia