Ogłoszenie

Spring Rollsi zaprezentowali się na antenie TVP Lublin

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

spring_rolls_w_TVP_Lublin
Spring Rolls w Przestrzeni Dźwiękowej na TVP 3. kadr z programu
Tak jak zapowiadaliśmy w ubiegłym tygodniu, w piątek 10 kwietnia miała miejsce na antenie TVP Lublin premiera nowego odcinka programu Łukasza Borkowskiego i Tomasza Korpantego "Przestrzeń Dźwiękowa". Jego bohaterami byli między innymi muzycy kraśnickiego zespołu Spring Rolls.

 

Tworzący go Artur Łukasik (wokal, gitara, klawisze), Michał Swórka (gitara), Jakub Rachwał (bas) i Albert Wagner (perkusja) opowiedzieli o swoim dotychczasowym wspólnym dorobku, o muzycznych inspiracjach i planach na przyszłość. Jak się one przedstawiają? Najbliższe tygodnie zapowiadają się dla Spring Rollsów bardzo pracowicie.

 


Zobacz też:

Spring Rolls: Chcemy by nasza muzyka dotarła do jak największej liczby osób 


 

- Byliśmy bardzo zaabsorbowani nagrywaniem w studiu śladów do nowego singla. Teraz, w drugiej połowie kwietnia, jesteśmy umówieni w Warszawie. Studenci z Akademii Filmowej będą nam pomagać robić teledysk. Do tego mamy zaszczyt i przyjemność supportować 3 maja Patrycję Markowską z zespołem na Medykaliach - zapowiedział w "Przestrzeni Dźwiękowej" Michał Swórka.

 

Ci którzy przegapili premierę, odcinek "Przestrzeni Dźwiękowej" z udziałem kraśnickich muzyków można zobaczyć klikając tutaj. By żeby go obejrzeć potrzeba odrobinę cierpliwości, bo program poprzedza dwuminutowy blok reklamowy.

Najnowsze ogłoszenia