Ogłoszenie

Katarzyna Łukasik w ćwierćfinale programu Disco Star w Polo TV

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wiele razy informowaliśmy już na naszym portalu o udziale artystów z terenu powiatu kraśnickiego w różnego rodzaju programach typu talent show. Teraz jest ku temu kolejna okazja. W sobotę 25 kwietnia na antenie Polo TV, w ćwierćfinale programu Disco Star, będzie można zobaczyć mieszkającą obecnie w powiecie janowskim, ale pochodząca z naszego terenu, a konkretnie z Polichny w gminie Szastarka, Katarzynę Łukasik.

 Disco Star to cieszący się dużą popularnością, emitowany na antenie Polo TV, program typu talent show, dedykowany wokalistom i zespołom z gatunku disco polo. Jurorami oceniającymi występy uczestników show są: Shazza, Marcin Miller - lider Boysów, Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb i Patryk Pegza z zespołu After Party.

Właśnie trwa 3. edycja programu, a jak zapowiedzieliśmy już we wstępie, jedną z jego uczestniczek jest mieszkająca w miejscowości Rataj w powiecie janowskim, ale pochodząca z naszego powiatu, a konkretnie z Polichny, Katarzyna Łukasik z domu Fila.

 

 

- Już w zeszłym roku miałam okazję bliżej przyjrzeć się samemu programowi i jego kulisom, ponieważ występował w nim mój brat ze swoim zespołem. Spodobała mi się atmosfera, więc postanowiłam, że przy następnej edycji i ja spróbuję swoich sił. Pojechałam najpierw na precasting do Lublina. Opinie jurorów były pozytywne i dostałam zaproszenie na główne przesłuchania już do Warszawy. Tam też poszło wszystko dobrze i zakwalifikowałam się do ćwierćfinału programu - mówi o udziale w programie Katarzyna Łukasik.


Castingowe występy Katarzyny w programie Disco Star można zobaczyć klikając tutaj

Filmik nakręcony do programu o jednej z pasji Katarzyny można odnaleźć natomiast tutaj.


Pochodząca Polichny wokalistka ma spore doświadczenie muzyczne. W pierwszym konkursie piosenki wystąpiła już w wieku 4 lat. Jej pierwszym nauczycielem śpiewu był tata - Mariusz Fila, ówczesny dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Polichnie. Katarzyna ma na swoim koncie udział w wielu różnego rodzaju festiwalach i przeglądach, często z sukcesami. Teraz jest wokalistką disci polowego zespołu SK-1, ale udziela się też w innych projektach. Nagrała między innymi piosenkę pt. "Gicia" i teledysk do niej razem z zespołem Meffis. Można go obejrzeć poniżej.

 

 

Ćwierćfinałowy odcinek programu Disco Star z udziałem Katarzyny Łukasik obejrzeć będzie można na antenie Polo TV już jutro, w sobotę 25 kwietnia (początek o godz. 18:00, powtórka w niedzielę także o godzinie 18:00). Na tym etapie programu to jurorzy jeszcze decydują kto przechodzi dalej (awansować może 1 z 6 wykonawców występujących w ćwierćfinałowym odcinku), ale już można oddawać swoje głosy na najbardziej energetycznego wykonawcę. Na Katarzynę głosować można tutaj.

Najnowsze ogłoszenia