Ogłoszenie

Wilkołaz. Gimnazjaliści jako słynne postacie z różnych epok historycznych

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

z_mod_przez_wieki_1W ubiegłym miesiacu w Zespole Szkół w Wilkołazie odbył się finał projektu edukacyjnego pt. "Z modą przez wieki". Podczas niego wilkołascy gimnazjaliści zaprezentowali się jako słynne postacie historyczne w strojach z epok, w których one żyły. Jeszcze raz będzie można ich w nich zobaczyć już w najbliższą niedzielę (24 maja) podczas Wilkołaskiego Pikniku Rodzinnego.

 

Pomysłodawcami tego niezwykłego pokazu byli Roman Skrok i Ewelina Chmielik, zaś udział w niej wzięli uczniowie klas drugich Gimnazjum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Wcielili się oni w słynne postacie historyczne oraz zaprezentowali stroje z różnych epok historycznych. Przy stworzeniu pokazu mody pomagały uczennice i nauczycielki Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie. 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, ten niezwykły pokaz mody będzie można obejrzeć jeszcze raz podczas niedzielnego Wilkołaskiego Pikniku Rodzinnego. Jego organizatorzy -  Stowarzyszenie Przyjaciół Wilkołaza i Gmina Wilkołaz - atrakcji przygotowały jednak o wiele więcej. Zachęcamy do udziału w imprezie.

 

wilkolaski_piknik_2015

Najnowsze ogłoszenia