Ogłoszenie

Znamy uczestników konkursu w ramach Kraśnik Blues Meeting 2015. Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

KBM_2015_konkursDo końca maja organizatorzy tegorocznej edycji Kraśnik Blues Meeting, która odbędzie się 27 czerwca, czekali na zgłoszenia młodych wykonawców, którzy chcieliby stanąć w konkursowe szranki. Znamy już dziesiątkę wykonawców, którzy powalczą o festiwalowe Grand Prix, okraszone między innymi nagrodą w wysokości 1000 euro.

  

Wybór uczestników części konkursowej festiwalu nastąpił na podstawie materiałów demo przesłanych przez zgłaszających się. Oceniający je już wybrali szczęśliwą dziesiątkę. A są to: Raspberry Hills, Karen's Diet, Old Wave, Marcin Kruk & Karol Zieliński, SKL Blues, Jazz Lok, Hot Tamales, Cryouts , Bleff oraz Expertyza.KBM_2015_palakt

W ubiegłym roku Grand Prix festiwalu otrzymał zespół DELUXE. Sporo nagród z Kraśnika wywiózł ponadto zespół FSC HOT ROD, który wielu uczestników imprezy widziało w gronie faworytów.

 

W materiale wideo jeden z zespołów, który powalczy o konkursowe nagrody. Zespół Old Wave w utworze "Jestem Włóczęgą" podczas pikniku charytatywnego w stadninie "Hucuł" w Sułkowicach k. Andrychowa w lipcu ubiegłego roku.

 

Najnowsze ogłoszenia