Ogłoszenie

Kamil Bednarek na "Maliniakach", Jacek Kawalec na Kraśnik Blues Meeting. Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Do lata jeszcze trochę czasu, ale już powoli dowiadujemy się co będzie się działo i kto wystąpi na zaplanowanych w czasie wakacji imprezach plenerowych w Kraśniku. Jednym z artystów którego będziemy mogli posłuchać na żywo będzie między innymi muzyk, który na nowo rozbudził modę na reggae w Polsce, czyli Kamil Bednarek.

 Jak poinformowało dzisiaj kraśnickie Starostwo Powiatowe, Kamil Bednarek będzie gwiazdą tegorocznego Święta Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa, czyli popularnych "Maliniaków". Impreza ta planowana jest na 3 lipca.

 

Poniżej klip: Bednarek feat. Staff - Chwile Jak Te (Official video)

 

Coraz więcej wiemy też o kolejnej edycji Kraśnik Blues Meeting, która odbędzie się 16 lipca. Zobaczymy podczas niego między innymi znanego szerszej publiczności bardziej jako aktora, między innymi serialu "Rancho", czy wcześniej prowadzącego programu "Randka w ciemno" - Jacka Kawalca. W Kraśniku zaprezentuje się jednak jako wokalista w ramach projektu "Niezapomniany Joe Cocker - Śpiewa Jacek Kawalec". To wyjątkowy, multimedialny koncert, z muzyką na żywo, będący hołdem dla wielkiego artysty jakim był Joe Cocker. Podczas koncertu, na który składają się najbardziej znane i kochane przez wszystkich utwory Joe Cockera, zobaczyć będzie można także fragmenty wywiadów i materiały archiwalne, ukazujące tę drugą, bardziej prywatną twarz artysty.

 

Poniżej Jacek Kawalec w utworze Joe Cockera "You can leave your hat on"

 

Przygoda Jacka Kawalca z Joe Cockerem zaczęła się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" emitowanym na antenie Polsatu. Jacek w półfinale drugiej edycji show wcielił się w postać Joe Cockera śpiewając piosenkę "You are so beautiful".

 

Na zdjęciu kadr z występu Jacka Kawalca z nagrania dla Lubelskiej.tv

Najnowsze ogłoszenia