Ogłoszenie

Spring Rolling Tour, czyli zespół Spring Rolls rusza w małą wiosenna trasę koncertową. Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na razie, z naciskiem na zwrot "na razie", co prawda do Kraśnika nie zawitają, ale koncertować będą też całkiem niedaleko, więc można się wybrać. Zespół Spring Rolls w ten weekend rozpoczyna wiosenną trasę koncertową. W ciągu najbliższego miesiąca czekaj ich sześć występów.

Pierwszym przystankiem na ich koncertowej trasie będzie Sandomierz (nazwy miejscowości są równocześnie linkami do informacji o poszczególnych koncertach). Tam zagrają już jutro w Lapidarium pod Ratuszem. Później czekają ich jeszcze występy w Krakowie, Puławach, Stalowej Woli i Olkuszu. Na koniec małej wiosennej trasy koncertowej zagrają 13 maja w Lublinie na imprezie pod nazwą Medykalia z WySPĄ i WSEIADA, czyli świecie studentów lubelskiego Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji. Tam zaprezentują się między innymi obok takich zespołów jak Myslovitz, Łzy czy DrGree. 

Koncerty w ramach Spring Rolling Tour to z pewnością nie ostatnie wydarzenia w tym roku z udziałem naszych muzyków. O kolejnych będziemy informować. A na razie przypominamy ostatni teledysk grupy do piosenki Lunatics.

 

Najnowsze ogłoszenia